Referencje

Daniel Demko zrealizował ze mną cykl 6 spotkań coachingowych. Daniel w sposób merytoryczny i z dużym bagażem doświadczenia określił moje potrzeby oraz kierunek, w którym powinna przebiegać moja praca z samym sobą.
Daniel na każde spotkanie przychodził przygotowany i z konkretnym zadaniem do zrealizowania. Miało to ogromny wpływ na bardzo sprawny przebieg sesji, ale również ich merytorykę. Co ważne, Daniel potrafił elastycznie podchodzić do przygotowanych sesji i w sposób sprawny oraz przemyślany modyfikować ich przebieg rak abym mógł wynieść z nich maksymalnie dużo cennych rad i wskazówek.
Jednak najcenniejszym efektym spotkań z Danielem jest to, że zaproponowane obszary do rozwoju zostały wskazane bardzo trafnie i precyzyjnie. Tym samym mogę szczerze polecić usługi dostarczane przez Daniela i rekomendować go jako bardzo dobrego trenera personalnego.
Michał Jaremczuk – Kierownik komunikacji Volkswagen Samochody Użytkowe

Współpracę z HR. Partner cechuje wysoki poziom profesjonalizmu i etyki biznesowej. Pan Daniel Demko to godny zaufania współpracownik w realizacji rozmaitych celów zawodowych i osobistych. Z przekonaniem rekomenduję to doświadczenie jego przyszłym Klientom.
Kamila Marszałek. Business Advisor

Podczas 15 lat mojej pracy zawodowej miałem okazję pracować z wieloma trenerami i coachami. Podzieliłbym ich na dwie grupy – pierwsza składa się z osób, które bardzo mocną chcą zaistnieć w tym środowisku ale nie mają do tej pracy naturalnych predyspozycji. Druga grupa to ludzie z "tym czymś”. To coś to autentyczna pasja i misja pomocy innym w kształtowaniu życia jakiego pragną połączona z prawdziwym darem odkrywania potencjału ludzkiego. Daniel bez wątpienia należy do tej drugiej grupy!  Daniel oprócz tego, że pokazał nam jak powinien być budowany zespół brał również czynny udział w jego tworzeniu a do teraz sprawuje nad nim opiekę. Dzisiaj wiem, że outsourcing działań HR w mojej firmie był właściwą decyzją.
Piotr Struczyński – Dyrektor Zarządzający Home Asset

Podobno w życiu nie można zawsze mieć tego co się chce. I da się całą ścieżkę życiowo bardzo prosto opisać. Jest początek, jest i koniec. Ale ważne stało się dla mnie to co jest pomiędzy. Jak zatem to odkryć? I jak tym kierować i jak to zdobyć? Dzięki programowi, MAPP3 i radom Daniela, wiem jak się rozwijać by coś w co wierzę stało się realne, a ścieżka, którą chcę osiągnąć stała się prosta i pozbawiona chwastów. A nawet jeżeli pojawiają się małe ciernie, wiem, że przybliżają mnie do najwyższego punktu mojej kariery. Za drogowskazy, kopniaka na rozpęd, silną motywację do podążania w kierunku sukcesu oraz umożliwianie odnajdywania siebie na każdym etapie mojej podróży, bardzo dziękuję Danielowi :).
Emil Masajło

Praca w czasie sesji coachingowych z Danielem Demko była bardzo efektywna i profesjonalna. Od pierwszego spotkania nie miałem oporów, żeby się otworzyć przed Danielem. Stworzył bardzo pozytywną atmosferę. Bardzo celnie diagnozował temat, problem. Bardzo dobrze słuchał często miałem wrażenie, że rozumiemy się bez słów. Swoją bogatą wiedzę i przede wszystkim doświadczenie przekazuje w czasie sesji coachingowych. Daje ogromny komfort pracy. W wielu sytuacjach miałem wrażenie, że sam doszedłem do pewnych wniosków, byłem umiejętnie naprowadzony. Daniel wychwytywał samo sedno sprawy,   Bardzo podobała mi się forma pracy, wyglądało to naturalną rozmowę w czasie której przeplatały się ciekawe pytania i spostrzeżenia. Spotkania nie były „wymuszone”, na siłę jeśli temat został wyczerpany, kończyliśmy sesję Był to ciekawie i efektywnie spędzony czas, polecam taką formę pracy nad sobą.
Piotr Korpik, Dział Sprzedaży ŠKODA, Kierownik Sprzedaży Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie HR Partner z siedzibą w Gdańsku ul. Guderskiego 40/8 za profesjonalne podejście podczas treningu coachingowego. Coach był dobrze przygotowany i wykorzystywał nowoczesne metody i narzędzia. Jak najbardziej polecam Pana Daniela Demko jako godnego zaufania partnera w biznesie.
Piotr Łakomy – Dyrektor Marki, Volkswagen Samochody Używane

Powrót